Pokoj s vlastním sociálním zařízením
Pokoj se společným sociálním zařízením
Apartmány
Vinárna
Kavárna
Ostatní

Penzion Kaplanka nabízí ubytování v 8 dvoulůžkových, 1 třílůžkovém a 3 čtyřlůžkových pokojích. Můžete si vybrat také některý z 3 jednoložnicových a 2 dvouložnicových apartmánů, odkud se Vám nabízí překrásný výhled na Národní park Podyjí či perly historického jádra města Znojma.

Našim hostům nabízíme snídaně nebo lehké občerstvení, pro vlastní potřebu také plně vybavenou kuchyňku. K ochutnávce znojemských vín nebo k příležitosti oslav mohou hosté i návštěvníci využít naši vinárnu. Cyklisté mohou uschovat svá kola v jedné ze dvou koláren, řidičům nabízíme možnost bezpečného parkování na našem parkovišti.

Odreagování najdete v přilehlé zahradě u venkovního bazénu, při posezení v altánku přímo na hradebním ochoze či v odpočinkové zóně s možností grilování. Díky své jedinečné poloze je Penzion Kaplanka vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou stejně jako romantického víkendu ve dvou.

Kvalitní zázemí a pohodlí našich hostů je naše motto. Jsme rádi, že díky tomu můžeme podpořit české výrobce. V Penzionu Kaplanka se vyspíte na kvalitních matracích českého renomovaného výrobce D.P.V., přikryjete se přikrývkami Klinmam v povlečení Matějovský.Cyklisté vítáni!

- -