Zjistit dostupnost

 

 

PENZION KAPLANKA

UBYTOVÁNÍ ZNOJMO


Rodinný Penzion Kaplanka nabízí ubytování v samém srdci historického centra města Znojma, uprostřed křivolakých středověkých uliček s nejkrásnějším výhledem do údolí řeky Dyje. Penzion, který prošel nedávnou rekonstrukcí, je vybudovaný z domů pocházejících z poloviny 15. století dýchajících neopakovatelnou atmosférou.

 

Penzion Kaplanka nabízí komfortní ubytování v deseti dvoulůžkových, dvou třílůžkových pokojích a šesti apartmánech pro celkem 52 hostů. Hosté penzionu mají k dispozici také plně vybavenou kuchyňku, místnost pro uložení kol a parkoviště na nádvoří penzionu.

K relaxaci a odpočinku mohou naši hosté využít okrasnou zahradu s jezírkem s možností koupání nebo posezení na nádvoří penzionu s možností grilování. K ochutnávce znojemských vín nebo k pořádání oslav, firemních večírků mohou hosté využít vinárnu umístěnou v kamenném středověkém sklepě pod nádvořím penzionu.

Našim hostům denně podáváme snídaně formou bufetu v kavárně penzionu a jsme přesvědčeni o tom, že bude znamenat ten správný začátek vašeho dne.

Díky své jedinečné poloze je Penzion Kaplanka vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou, romantického víkendu ve dvou nebo pracovní cesty.

Recenze hostů

Dobrý den, srdečně zdravím a děkuji za dokonalý přístup personálu, resp. pana Šťávy, od momentu rezervace a prvního emailu s dotazem, až po odjezd hotelu a pro jistotu novou rezervaci na další termín. Penzionu pak v tuto chvíli není co vytknout: čistota pokoje, snídaně i poloha na výbornou. A nelze nezmínit kouzelnou vinárnu pod penzionem! ;-)

Hodnocení    -  Szymiková

Skvělý penzion s atmosférou v nádherném místě. Personál v pohodě, domluva možná o všem. Kuchyňka dobře vybavená a společné sociální zařízení se dá zvládnout. Já moc děkuji a těším se na příště.

Hodnocení    -  Zvěřinová Ludmila

Atmosféra, parkoviště s okolím, umístění, výhled na Dyji a vše kolem.

Hodnocení    -  Duffek Vlastimil

Celkově se nám pobyt v Kaplance moc líbil a i proto jsme si ho o jeden den prodloužili. :-) Jak bylo zmíněno výše poměr cena/kvalita je úplně skvělé. Příjemná cena za velmi dobrou kvalitu, vstřícný personál, výborná lokalita v rámci centra města ...

Hodnocení    -  Mierva Dalibor

Mily přístup majitele, krásné prostředí. Moc se nám tu líbilo. Rádi se vrátíme příští rok.

Hodnocení    -  Hanka

vše

Hodnocení    -  Věra

Příjemné prostředí, jako vždy. Ráda se sem vracím.

Hodnocení    -  Jitka Urbanová

Akce a novinky

Nové webové stránky!

Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt v centru Znojma již dnes!

Další akce a novinky