Zjistit dostupnost

 

 

PENZION KAPLANKA

UBYTOVÁNÍ ZNOJMO


Rodinný Penzion Kaplanka nabízí ubytování v samém srdci historického centra města Znojma, uprostřed křivolakých středověkých uliček s nejkrásnějším výhledem do údolí řeky Dyje. Penzion, který prošel nedávnou rekonstrukcí, je vybudovaný z domů pocházejících z poloviny 15. století dýchajících neopakovatelnou atmosférou.

 

Penzion Kaplanka nabízí komfortní ubytování v deseti dvoulůžkových, dvou třílůžkových pokojích a šesti apartmánech pro celkem 52 hostů. Hosté penzionu mají k dispozici také plně vybavenou kuchyňku, místnost pro uložení kol a parkoviště na nádvoří penzionu.

K relaxaci a odpočinku mohou naši hosté využít okrasnou zahradu s jezírkem s možností koupání nebo posezení na nádvoří penzionu s možností grilování. K ochutnávce znojemských vín nebo k pořádání oslav, firemních večírků mohou hosté využít vinárnu umístěnou v kamenném středověkém sklepě pod nádvořím penzionu.

Našim hostům denně podáváme snídaně formou bufetu v kavárně penzionu a jsme přesvědčeni o tom, že bude znamenat ten správný začátek vašeho dne.

Díky své jedinečné poloze je Penzion Kaplanka vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou, romantického víkendu ve dvou nebo pracovní cesty.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu, parkování (omezený počet míst), internetové Wi-Fi připojení, využití venkovního grilu s posezením, úschovny kol či přírodního jezírka s možností koupání v letních měsících.

Pobytové balíčky

Vinařský pobyt na jižní Moravě

Využijte degustační balíček penzionu Kaplanka a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na komfortní ubytování s výbornými snídaněmi a degustaci místních vín ve...

 2 noci  3 dny  balíček

Cena od 1 850 Kč

Zobrazit detail

Poznejte krásy města Znojma

Navštivte královské město Znojmo - místo se slavnou minulostí, řadou romantických vyhlídek a půvabných zákoutí. V penzionu Kaplanka na Vás bude čekat komfortní ubytování v nově zrekonstruovan...

 2 noci  3 dny  snídaně

Cena od 2 200 Kč

Zobrazit detail

Poznejte krásy města Znojma s degustací vín

Vydejte se na jižní Moravu strávit pohodové chvíle v srdci královského města Znojma v penzionu Kaplanka. Náš zkušený průvodce Vás provede historickou částí města s úchvatnými vyhlídkami. Č...

 3 noci  4 dny  snídaně

Cena od 3 150 Kč

Zobrazit detail

Recenze hostů

Velká spokojenost.

Hodnocení    -  Radovi

V Kaplance jsme byli již tři roky po sobě. Celý areál má genia loci - krásné historické místo, které dýchá dávnou minulostí uplynulých staletí, včetně půvabného okolí. Dopuručuji. Petr, Praha

Hodnocení    -  Anonym

krásné prostředí, perfektní a milý personál

Hodnocení    -  René Sommer

Prostredie, blízkosť centra, Bio bazén

Hodnocení    -  Majerníková Lívia

Děkujeme za maximální péči a snahu o vyjíti vstříc panu majiteli. V penzionku se MOC líbilo i našem čtyřnohému členovi rodiny - doufám, že jsem tím teď neodradila ty, kteří nejsou zrovna milovníky zvířat v penzionech, ale pan majitel má speciálně vyčleněné pokoje pro "pejskaře", takže za nás jednoznačně "palec nahoru".

Hodnocení    -  Anonym

Všechno - Klidné prostředí, přístup personálu, služby...je mi tam dobře..

Hodnocení    -  Julie

Velmi příjemný penzion, milý pan domácí.

Hodnocení    -  Kudličková

Novinky

Fenomén MERKUR -24.3. - 28.5.2017

Historie a současnost legendární české stavebnice. Součástí výstavy je i herna pro návštěvníky.

Zobrazit detail

Akční ceny jsme prodloužili až do 12.4.2017!

Využijte slevu 15% na ubytování od neděle do čtvrtka, od čtvrtka do neděle slevu 10%! Rezervujte ubytování zde!

Zobrazit detail

Za vínem do Znojma v březnu a dubnu až o 39% levněji!

V průběhu března a dubna jsme zlevnili náš vinařský pobyt až o 39%! Neváhejte a vyrazte na degustaci na jižní Moravu!

Zobrazit detail

Nové pobytové balíčky v Penzionu Kaplanka

Vyberte si z nabídky tématických pobytů a užijte si svou dovolenou na jižní Moravě jak se patří! 

Zobrazit detail

Nové webové stránky!

Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt v centru Znojma již dnes!

Zobrazit detail