Zjistit dostupnost

 

PENZION KAPLANKA

Ubytování ve Znojmě


Rodinný Penzion Kaplanka nabízí ubytování v samém srdci historického centra města Znojma, uprostřed křivolakých středověkých uliček s nejkrásnějším výhledem do údolí řeky Dyje. Penzion, který prošel nedávnou rekonstrukcí, je vybudovaný z domů pocházejících z poloviny 15. století dýchajících neopakovatelnou atmosférou.

 

Penzion Kaplanka nabízí komfortní ubytování ve Znojmě v deseti dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji a šesti apartmánech s celkovou ubytovací kapacitou 52 lůžek. Hosté penzionu mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku, místnost pro uložení kol a parkoviště na nádvoří penzionu.

K relaxaci a odpočinku mohou hosté využít okrasnou zahradu s jezírkem, kde je mají i možnost se vykoupat, nebo posezení na nádvoří penzionu s možností grilování. K ochutnávce znojemských vín nebo k pořádání oslav, firemních večírků mohou hosté využít vinárnu umístěnou v kamenném středověkém sklepě pod nádvořím penzionu Kaplanka.

Našim hostům denně podáváme bohaté snídaně formou bufetu v kavárně penzionu a jsme přesvědčeni o tom, že budou znamenat ten správný začátek vašeho dne. Zajišťujeme na objednávku také přepravu na letiště i dopravu po okolí.

Díky své jedinečné poloze v centru Znojma je Penzion Kaplanka vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou, romantického víkendu ve dvou nebo pracovní cesty.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu, parkování (omezený počet míst), internetové Wi-Fi připojení, využití venkovního grilu s posezením, úschovny kol či přírodního jezírka s možností koupání v letních měsících. Svůj pobyt můžete rezervovat na našich webových stránkách.

Recenze hostů

Krásné prostředí, pěkné ubytování, pestrá snídaně a milý personál.

Hodnocení    -  Radek

Líbilo se nám v hotelu vše. Personál byl milý a vstřícný. Pokoj se vším všudy prostě parádní. A také umístění hotelu v historické části města - na to jsme se těšili a nezklamalo nás nic. Děkujeme.

Hodnocení    -  Studená Jolana

Příjemná atmosféra, milý personál, krásné prostředí.

Hodnocení    -  Anonym

Vinarna

Hodnocení    -  Anonym

Strávili jsme zde jednu noc, ale příjemné prostředí, čistota, teráska na posezení na večer, výborná snídaně s velkou nabídkou, ochotný personál, který stále doplňoval, případně připravili vajíčka:) Jen ten prostor nad vanou mohl být trochu větší:)

Hodnocení    -  Kamil Žylka

Pohoda a dobrá nálada pana majitele:-)Úžasné prostředí a atmosféra místa.

Hodnocení    -  Michal Bednařík

vstřícný a příjemný personál, klidné prostředí, krásné zákoutí se zahrádkou a bazénem, posezení venku

Hodnocení    -  Kateřina

Novinky

Znojemské Velikonoce 2018

Tip na akční progam pro hosty, kteří nás navštíví o velikonočních svátcích. Od 24. 3. do 1. 4. 2018 budou na Horním náměstí probíhat Znojemnské Velikonoce s bohatým program - dílničky pro děti, hudební vystoupení, živá zvířátka, nebe se můžete projet Velikonočním vláčkem.

Zobrazit detail

Máme rádi přímé rezervace!

Odměňujeme naše věrné zákazníky! Při online rezervaci přímo na našich webových stránkách získáte slevu 5%. Stačí zadat slevový kupón “kaplanka“ v prvním kroku rezervace a automaticky získáte výhodnou slevu, která se Vám odečte z ceny ubytování. Akce platí do 30.4.2018.

Zobrazit detail

Jeden svět

Pokud za námi přijedete v termínu 20. - 23. 3 2018, můžete navštívit již tradiční festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který se koná v Kino Svět. Více informací: www.jedensvet.cz

Zobrazit detail

Sleva na ubytování!

Využijte výhodné nabídky ubytování v období 20. 2. - 15. 3. 2018 a přijeďte nás navštívit do Znojma, které je kouzelné v každou roční dobu :)

Rezervace ubytování.

Zobrazit detail

Věděli jste, že...

Věděli jste, že v Penzionu Kaplanka si můžete zdarma uschovat vaše kola a využít tak naplno skvělých možností pro cyklisty, které Znojemsko nabízí. V okolí je totiž řada cyklostezek!

Zobrazit detail

Hrad Bítov

Kousek od Znojma, směrem k Vranovské přehradě se nachází nádherný hrad Bítov. Neváhejte a přidejte jej mezi své výletní cíle!

Zobrazit detail

Rotunda sv. Kateřiny

Rotunda sv. Kateřiny pochází z 11. století a její stěny zdobí monumentální nástěnné malby z dob Přemyslovců. Přijďte si prohlédnout příběh tohoto slavného českého panovického rodu na vlastní oči.

Zobrazit detail