Zjistit dostupnost

 

 

PENZION KAPLANKA

UBYTOVÁNÍ ZNOJMO


Rodinný Penzion Kaplanka nabízí ubytování v samém srdci historického centra města Znojma, uprostřed křivolakých středověkých uliček s nejkrásnějším výhledem do údolí řeky Dyje. Penzion, který prošel nedávnou rekonstrukcí, je vybudovaný z domů pocházejících z poloviny 15. století dýchajících neopakovatelnou atmosférou.

 

Penzion Kaplanka nabízí komfortní ubytování v deseti dvoulůžkových, dvou třílůžkových pokojích a šesti apartmánech pro celkem 52 hostů. Hosté penzionu mají k dispozici také plně vybavenou kuchyňku, místnost pro uložení kol a parkoviště na nádvoří penzionu.

K relaxaci a odpočinku mohou naši hosté využít okrasnou zahradu s jezírkem s možností koupání nebo posezení na nádvoří penzionu s možností grilování. K ochutnávce znojemských vín nebo k pořádání oslav, firemních večírků mohou hosté využít vinárnu umístěnou v kamenném středověkém sklepě pod nádvořím penzionu.

Našim hostům denně podáváme snídaně formou bufetu v kavárně penzionu a jsme přesvědčeni o tom, že bude znamenat ten správný začátek vašeho dne.

Díky své jedinečné poloze je Penzion Kaplanka vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou, romantického víkendu ve dvou nebo pracovní cesty.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu, parkování (omezený počet míst), internetové Wi-Fi připojení, využití venkovního grilu s posezením, úschovny kol či přírodního jezírka s možností koupání v letních měsících.

Pobytové balíčky

Vinařský pobyt na jižní Moravě

Využijte degustační balíček penzionu Kaplanka a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na komfortní ubytování s výbornými snídaněmi a degustaci místních vín ve...

 2 noci  3 dny  snídaně

Cena od 2 800 Kč

Zobrazit detail

Poznejte krásy města Znojma

Navštivte královské město Znojmo - místo se slavnou minulostí, řadou romantických vyhlídek a půvabných zákoutí. V penzionu Kaplanka na Vás bude čekat komfortní ubytování v nově zrekonstruovan...

 2 noci  3 dny  snídaně

Cena od 3 040 Kč

Zobrazit detail

Poznejte krásy města Znojma s degustací vín

Vydejte se na jižní Moravu strávit pohodové chvíle v srdci královského města Znojma v penzionu Kaplanka. Náš zkušený průvodce Vás provede historickou částí města s úchvatnými vyhlídkami. Č...

 3 noci  4 dny  snídaně

Cena od 4 450 Kč

Zobrazit detail

Recenze hostů

- umístění - parkování v místě - vinárna s velkým výběrem kvalitních vín přímo v areálu

Hodnocení    -  Pavelka

Perfektní výhled, parkování, kuchyňka, čistota, dostupnost v centru.

Hodnocení    -  Anonym

Krásné prostředí, krásně zvelebené místo v srdci Znojma

Hodnocení    -  Nykodýmová Petra

Děkujeme za maximální péči a snahu o vyjíti vstříc panu majiteli. V penzionku se MOC líbilo i našem čtyřnohému členovi rodiny - doufám, že jsem tím teď neodradila ty, kteří nejsou zrovna milovníky zvířat v penzionech, ale pan majitel má speciálně vyčleněné pokoje pro "pejskaře", takže za nás jednoznačně "palec nahoru".

Hodnocení    -  Anonym

All fet us (15 person family) perfectly.

Hodnocení    -  Anonym

Milý přístup pana majitele Vinárna U Kaplana Parkovací místo Poloha v centru Znojma

Hodnocení    -  Tichota Peter

Ve Vašem penzionu se nám velice líbí,a proto se tam rádi už několik let vracíme.Vše je perfektní.

Hodnocení    -  Přívozník Vladimír

Akce a novinky

Znojemský masopust 28.2.2017

Připojte se k tradičnímu masopustnímu průvodu po historickém městě Znojmě, který se uskuteční 28.2.2017.

Nové pobytové balíčky v Penzionu Kaplanka

Vyberte si z nabídky tématických pobytů a užijte si svou dovolenou na jižní Moravě jak se patří! 

Nové webové stránky!

Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt v centru Znojma již dnes!

Další akce a novinky