Zjistit dostupnost

 

 

PENZION KAPLANKA

UBYTOVÁNÍ ZNOJMO


Rodinný Penzion Kaplanka nabízí ubytování v samém srdci historického centra města Znojma, uprostřed křivolakých středověkých uliček s nejkrásnějším výhledem do údolí řeky Dyje. Penzion, který prošel nedávnou rekonstrukcí, je vybudovaný z domů pocházejících z poloviny 15. století dýchajících neopakovatelnou atmosférou.

 

Penzion Kaplanka nabízí komfortní ubytování v deseti dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji a šesti apartmánech pro celkem 52 hostů. Hosté penzionu mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku, místnost pro uložení kol a parkoviště na nádvoří penzionu.

K relaxaci a odpočinku mohou naši hosté využít okrasnou zahradu s jezírkem s možností koupání nebo posezení na nádvoří penzionu s možností grilování. K ochutnávce znojemských vín nebo k pořádání oslav, firemních večírků mohou hosté využít vinárnu umístěnou v kamenném středověkém sklepě pod nádvořím penzionu.

Našim hostům denně podáváme snídaně formou bufetu v kavárně penzionu a jsme přesvědčeni o tom, že bude znamenat ten správný začátek vašeho dne.

Díky své jedinečné poloze je Penzion Kaplanka vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou, romantického víkendu ve dvou nebo pracovní cesty.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu, parkování (omezený počet míst), internetové Wi-Fi připojení, využití venkovního grilu s posezením, úschovny kol či přírodního jezírka s možností koupání v letních měsících.

Pobytové balíčky

Vinařský pobyt na jižní Moravě

Využijte degustační balíček penzionu Kaplanka a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na komfortní ubytování s výbornými snídaněmi a degustaci místních vín ve...

 2 noci  3 dny  balíček

Cena od 2 800 Kč

Zobrazit detail

Letní pobyt na Jižní Moravě

Poklidné prostředí s překrásným výhledem do údolí řeky Dyje, nádherná krajina jižní Moravy s vinicemi, historické památky a kulturní akce královského města Znojma a komfortní ubytování v ...

 4 noci  5 dní  snídaně

Cena od 2 748 Kč

Zobrazit detail

Poznejte krásy města Znojma

Navštivte královské město Znojmo - místo se slavnou minulostí, řadou romantických vyhlídek a půvabných zákoutí. V penzionu Kaplanka na Vás bude čekat komfortní ubytování v nově zrekonstruovan...

 2 noci  3 dny  snídaně

Cena od 3 040 Kč

Zobrazit detail

Poznejte krásy města Znojma s degustací vín

Vydejte se na jižní Moravu strávit pohodové chvíle v srdci královského města Znojma v penzionu Kaplanka. Náš zkušený průvodce Vás provede historickou částí města s úchvatnými vyhlídkami. Č...

 3 noci  4 dny  snídaně

Cena od 4 450 Kč

Zobrazit detail

Recenze hostů

Všechno v pořádku, krásné prostředí.

Hodnocení    -  Anonym

Máme to tam prostě rádi a nový majitel to posouvá dál - viz kvalitní snídaně

Hodnocení    -  Zachar Aleš

Jednoznačně prostředí, výhled, klid

Hodnocení    -  Sadovský Bohumil

Perfektní výhled, parkování, kuchyňka, čistota, dostupnost v centru.

Hodnocení    -  Anonym

Vstřícnost a přístup dle potřeb klienta, vysoká profesionalita. Pobyt se nám velmi líbil, bez jediného problému. Usměvavý personál. Prostředí spojené s historií, krása výhledu z podkrovního apartmánu, to vše přispělo k příjemným zážitkům. program v historických sklepeních byl vynikající.

Hodnocení    -  Kratochvílová Tamara

Jednání,ochota personálu,čistota,vybavení,zatím nejlepší ve Znojmě,předčí i hotel Prestiž. Šimota.

Hodnocení    -  Josef Šimota

Krásné prostředí v historickém centru. Příjemný, čistý pokoj s koupelnou. K dispozici kuchynka. Velmi chutná snídaně v protější restauraci.

Hodnocení    -  Kateřina Kalačová

Novinky

Hrad Bítov

Kousek od Znojma, směrem k Vranovské přehradě se nachází nádherný hrad Bítov. Neváhejte a přidejte jej mezi své výletní cíle!

Zobrazit detail

Nový letní pobyt již v prodeji!

Užijte si dovolenou na jižní Moravě, jak se patří. V penzionu Kaplanka jsme pro Vás připravili pobyt na 4 noci, který můžete využít od května do konce října. 

Zobrazit detail

Rotunda sv. Kateřiny

Rotunda sv. Kateřiny pochází z 11. století a její stěny zdobí monumentální nástěnné malby z dob Přemyslovců. Přijďte si prohlédnout příběh tohoto slavného českého panovického rodu na vlastní oči.

Zobrazit detail

Májové slavnosti

Na začátku měsíce května centrum města Znojma oživí Májové slavnosti. Tato kulturní akce nabídne bohatý program po celý týden od 1.5. do 8.5., ale i další akce v průběhu měsíce. Tak využijte květnové svátky a dorazte do Znojma za kulturou. 

Zobrazit detail

Od neděle do středy za ještě lepší ceny!

V průběhu dubna a května platí dodatečná 10% sleva na ubytování ve dnech od neděle do středy. 

Zobrazit detail

Fenomén MERKUR -24.3. - 28.5.2017

Historie a současnost legendární české stavebnice. Součástí výstavy je i herna pro návštěvníky.

Zobrazit detail

Za vínem do Znojma v březnu a dubnu až o 39% levněji!

V průběhu března a dubna jsme zlevnili náš vinařský pobyt až o 39%! Neváhejte a vyrazte na degustaci na jižní Moravu!

Zobrazit detail

Nové pobytové balíčky v Penzionu Kaplanka

Vyberte si z nabídky tématických pobytů a užijte si svou dovolenou na jižní Moravě jak se patří! 

Zobrazit detail

Nové webové stránky!

Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt v centru Znojma již dnes!

Zobrazit detail