Zjistit dostupnost

Služby


Penzion Kaplanka nabízí pro své hosty řadu služeb, které jim dozajista zpříjemní pobyt. Návštěvníci mají k dispozici snídaně formou bufetu, internetové Wi-Fi připojení na pokojích i v celém objektu, parkování přímo před penzionem, úschovnu kol a další doplňkové služby pro pohodový pobyt. Zájemci si mohou objednat prohlídku historické části města Znojma s průvodcem, případně řízenou degustaci ve vinárně U Kaplana v areálu penzionu. Nově je v provozu služba zajišťující transfery na letiště i dopravu po okolí.

 

Vyžití na zahradě penzionu


Hosté mohou trávit svůj čas na zahradě v areálu penzionu, která nabízí jedinečně klidné prostředí v centru města navíc s překrásným výhledem do údolí řeky Dyje. Zahrada přímo láká k relaxu a odpočinku, za příznivého počasí mohou hosté využít také přírodní jezírko pro osvěžení i plavání. Dále je zde k dispozici venkovní posezení s grilem.

 

Vybavení penzionu


Penzion Kaplanka má ideální polohu v blízkosti řady cyklostezek, což jistě uvítají cyklisté spolu s možností uložit svá kola v úschovně přístupné z nádvoří penzionu. Pro různé společenské aktivity, hry či menší rodinné oslavy mohou hosté využít společenské prostory. Případně mohou během dne posedět v naší kavárně. V areálu penzionu se také nachází vinárna U Kaplana, kde ubytovaní hosté získají slevu 5% na konzumaci. Nabízí převážně vína ze znojemské vinařské oblasti a pravidelně se zde konají degustace. Prostory vinárny je možné si pronajmout pro uspořádání soukromých oslav a jiných akcí. Dále je hostům penzionu Kaplanka k dispozici plně vybavená společná kuchyňka pro přípravu vlastních pokrmů. Pro větší skupiny rádi zajistíme rauty, drobné občerstvení i degustace místních vín.

 

Zajištění dopravy a transferů


Penzion Kaplanka nově pro své hosty zajišťuje také transfery z letiště do penzionu a zpět i dopravu po Znojmě a jeho okolí, včetně přepravy zavazadel. Využít mohou hosté dopravu z/na letiště ve Vídni, případně z/do centra města Vídeň, transfer z/na letiště Václava Havla v Praze a letiště v Brně. Další destinace a doprava po znojemském regionu v průběhu pobytu jsou k dispozici po domluvě s recepcí.

Pro více informací a objednávky transferů nás prosím kontaktujte na emailu info@kaplanka.cz nebo na telefonu +420 775 552 212.

 

Další služby penzionu Kaplanka


Každé ráno od 8 do 10 hodin jsou podávány vydatné snídaně formou bufetu v prostorách kavárny. Na recepci penzionu mohou hosté využít bezpečnostní schránku a možnost úschovy zavazadel. Na nádvoří penzionu je hostům k dispozici 8 parkovacích míst, dále je možné využít veřejné parkování ve městě (ve vzdálenosti cca 1000 m od penzionu se nachází parkoviště s poplatkem 30 Kč/den). V případě zájmu si mohou hosté rezervovat u recepce komentovanou procházku po historické části města Znojma s průvodcem.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..