SLUŽBY PENZIONU

Široká nabídka služeb pro naše hosty

Penzion Kaplanka nabízí pro své hosty řadu služeb, které jim dozajista zpříjemní pobyt. Návštěvníci mají k dispozici snídaně formou bufetu, internetové Wi-Fi připojení na pokojích i v celém objektu, parkování přímo před penzionem (za příplatek, nutná rezervace), úschovnu kol a další doplňkové služby pro pohodový pobyt. Zájemci si mohou objednat řízenou degustaci ve vinárně v areálu penzionu. 

Vyžití na zahradě penzionu

Hosté mohou trávit svůj čas na zahradě v areálu penzionu, která nabízí jedinečně klidné prostředí v centru města navíc s překrásným výhledem do údolí řeky Dyje. Zahrada přímo láká k relaxu a odpočinku, za příznivého počasí mohou hosté využít také přírodní jezírko pro osvěžení i plavání. Dále je zde k dispozici venkovní posezení s grilem.

Vybavení penzionu

Penzion Kaplanka má ideální polohu v blízkosti řady cyklostezek, což jistě uvítají cyklisté spolu s možností uložit svá kola v úschovně přístupné z nádvoří penzionu. Pro různé společenské aktivity, hry či menší rodinné oslavy mohou hosté využít společenské prostory. V areálu penzionu se také nachází vinárna, kde ubytovaní hosté získají slevu 5 % na konzumaci. Nabízí převážně vína ze znojemské vinařské oblasti a pravidelně se zde konají degustace. Prostory vinárny je možné si pronajmout pro uspořádání soukromých oslav a jiných akcí. Pro větší skupiny rádi zajistíme rauty, drobné občerstvení i degustace místních vín.

 

Pro více informací a objednávky transferů nás prosím kontaktujte na emailu info@kaplanka.cz nebo na telefonu +420 775 552 212.

 

Další služby penzionu Kaplanka

Každé ráno od 8 do 10 hodin jsou podávány vydatné snídaně formou bufetu v prostorách kavárny. Na recepci penzionu mohou hosté využít bezpečnostní schránku a možnost úschovy zavazadel. Na nádvoří penzionu je hostům k dispozici 8 parkovacích míst (150 Kč/ auto/ den), dále je možné využít veřejné parkování ve městě (ve vzdálenosti cca 1000 m od penzionu se nachází parkoviště s poplatkem 30 Kč/den). V případě zájmu si mohou hosté rezervovat u recepce komentovanou procházku po historické části města Znojma s průvodcem.