Dárkové poukazy k Vánocům

Pořiďte dárky pro své blízké z pohodlí domova. Věnujte jim zážitek v historickém centru Znojmo v penzionu Kaplanka. Obdarovaný během svého pobytu může využívat přírodní koupání, venkovní posezení, gril a každé ráno bude začínat bohatou snídaní.

Dárkové poukazy.

Více...

Poslední říjnové dny

Přijeďte si užít poslední prosluněné říjnové dny do Znojma. K dispozici máme poslední 3 volné pokoje, tak neváhejte.

Online rezervace.

Více...

Tip na víkend - Dračí lodě

Ve Znojmě to žije i při začínajícím podzimu.Náš tip na tento víkend je jednoznačně Festival Dračích lodí, který se koná již v sobotu, 25.9. v Louckém klášteře. Tato jedinečná událost neoficiálně navazuje na Olympijské festivaly na olympiádě v Tokiu. Staňte se součástí této celodenní zábavy, nebo se alespoň přijďte podívat. 
 
Více...

Vinařské tripy

I přes to, že letos přijdeme o historické vinobraní, tak si tento víkend můžete užít akci "Vinařské tripy", do které se znojemští vinaři zapojili. Můžete vyrazit do otevřených sklepů Šatov, Lahofer, Šaldorf, Hnanice a spoustu dalších  V centru Znojma i ve sklepích nebude chybět ani doprovodný kulturní program a občerstvení.
Neváhejte a přijeďte si užít příjemný zářijový víkend.

Více...

Poslední prázdninové termíny

Pokud stále váháte, zdali vyrazit do Znojma, tak přidáváme várku fotografií z procházky městem ;)

Prázdniny se chýlí ke konci a my Vám můžeme nabídnout volné pokoje v posledním srpnovém týdnu.

Online rezervace.

 

Více...

Vinárna U Kaplana

Hosté, kteří se ubytují v penzionu Kaplanka, mají možnost využít slevu 5 % do vinárny u Kaplana, ke které je přístup přímo ze dvorku penzionu. Čeká vás posezení u dobré sklenky vína z místních vinařství, krásný výhled na řeku Dyji a pokud chcete i něco dobrého na zub, doporučujeme výtečnou škvarkovou pomazánku.

Více...

Pivní slavnosti

Dorazte se pobavit na Pivní slavnosti v areálu pivovaru v termínu 7. 8. 2021. Čeká vás dobré pivo a jídlo a zábava na 3 hudebních scénách.

Pivní slavnosti.

Online rezervace.

Více...

Kulturní léto

Znojemská beseda pořádá nabitý kulturní program plný hudby, divadla a dobrého jídla a pití. Věříme, že každý si přijde na to své.

Kulturní program.

Více...

Speciální červnové ceny

Se znovuotevřením jsme si vás přichystali speciální akční ceny.

Tak neváhejte využít červnové termíny pro poznání města Znojma. Volňásky v rámci akce #mastozadax už na vás čekají na recepci penzionu.

Online rezervace.

Více...

#mastozadax

Město Znojmo v letošním roce opět otevírá brány svých největších památek ZDARMA.

Co je k tomu zapotřebí? Ubytujete se v penzionu Kaplanka a získejte volňásky do expozice pivovarnictví, znojemského podzemí, na radniční věž , hradební opevnění nebo na prohlídku města.

Informace o #mastozadax.

Více...

Penzion Kaplanka otevíráme 31. 5. 2021

S rozvolněním opatření vlády ČR Vás můžeme opět přivítat v Penzionu Kaplanka. Od 31. května budeme mít otevřeno, neváhejte přijet objevovat krásy Znojma i celého Podyjí. 

Rezervujte svůj pobyt pohodlně online.

Více...

Nestůj, cestuj!

Užijte si léto na Jižní Moravě, jak se patří a objevte nespočet krásných míst i zážitků. 

Zjistěte více na stránkách Jižní Moravy.

Více...

Dárkové poukazy

Chcete obdarovat svoje blízké nebo přátelé pobytem na jedinečném místě? Pak je penzion Kaplanka tou správnou volbou.

Ubytování v historickém centru Znojma s výhledem na vodní nádrž a řeku Dyji, výborné snídaně a příjemný personál. Darujte zážitek ve Znojmě.

Objednávka dárkových poukazů.

Více...

Znojmáček

Tip pro všechny milovníky dobrého pití a historie. Ekobus Znojmáček s panem Lukášem Davidem vás "provede" po historickém centru města včetně ochutnávky vín a regionálních delikatas.

Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek - více info na www.znojmacek.cz.

Více...

Jsme v TOP 10 ankety Penzion roku 2019

DĚKUJEME všem našim spokojeným hostům, kteří pro nás hlasovali - díky vám jsme se dostali
do TOP 10 výběru Penzion roku 2019. 

Více...

Víte, že ...

Víte, že v létě naleznete přímo v areálu Penzionu Kaplanka skvělé zázemí pro relaxaci, slunění, ale také příjemné osvěžení?

Více...

Facebook Penzionu Kaplanka

Sledujte nás na Facebooku a žádná novinka, akce v okolí nebo zvýhodněná nabídka vám již neunikne! 

Více...

Darujte svým blízkým pobyt ve Znojmě

Čeká vás akce typu narozenová oslava nebo svatba a přemýšlíte, čím své blízké potěšíte? Máme pro vás skvělý tip: věnujte jim dárkový poukaz na pobyt ve Znojmě.

Více...

Věděli jste, že...

Věděli jste, že v Penzionu Kaplanka si můžete zdarma uschovat vaše kola a využít tak naplno skvělých možností pro cyklisty, které Znojemsko nabízí. V okolí je totiž řada cyklostezek!

Více...

Hrad Bítov

Kousek od Znojma, směrem k Vranovské přehradě se nachází nádherný hrad Bítov. Neváhejte a přidejte jej mezi své výletní cíle!

Více...

Rotunda sv. Kateřiny

Rotunda sv. Kateřiny pochází z 11. století a její stěny zdobí monumentální nástěnné malby z dob Přemyslovců. Přijďte si prohlédnout příběh tohoto slavného českého panovického rodu na vlastní oči.

Více...
© Copyright 2022 | Všechna práva vyhrazena