Zjistit dostupnost

 

PENZION KAPLANKA

Ubytování ve Znojmě


Rodinný Penzion Kaplanka nabízí ubytování v samém srdci historického centra města Znojma, uprostřed křivolakých středověkých uliček s nejkrásnějším výhledem do údolí řeky Dyje. Penzion, který prošel nedávnou rekonstrukcí, je vybudovaný z domů pocházejících z poloviny 15. století dýchajících neopakovatelnou atmosférou.

 

Penzion Kaplanka nabízí komfortní ubytování ve Znojmě v deseti dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji a šesti apartmánech s celkovou ubytovací kapacitou 52 lůžek. Hosté penzionu mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku, místnost pro uložení kol a parkoviště na nádvoří penzionu.

K relaxaci a odpočinku mohou hosté využít okrasnou zahradu s jezírkem, kde je mají i možnost se vykoupat, nebo posezení na nádvoří penzionu s možností grilování. K ochutnávce znojemských vín nebo k pořádání oslav, firemních večírků mohou hosté využít vinárnu umístěnou v kamenném středověkém sklepě pod nádvořím penzionu Kaplanka.

Našim hostům denně podáváme bohaté snídaně formou bufetu v kavárně penzionu a jsme přesvědčeni o tom, že budou znamenat ten správný začátek vašeho dne. Zajišťujeme na objednávku také přepravu na letiště i dopravu po okolí.

Díky své jedinečné poloze v centru Znojma je Penzion Kaplanka vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou, romantického víkendu ve dvou nebo pracovní cesty.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu, parkování (omezený počet míst), internetové Wi-Fi připojení, využití venkovního grilu s posezením, úschovny kol či přírodního jezírka s možností koupání v letních měsících. Svůj pobyt můžete rezervovat na našich webových stránkách.

Pobytové balíčky

Zimní pobyt na Moravě na 2 noci

Vydejte se na jižní Moravu strávit pohodové chvíle v srdci královského města Znojma v penzionu Kaplanka. I v zimě je tu krásně!

 2 noci  3 dny  snídaně

Cena od 1 125 Kč

Zobrazit detail

Vinařský pobyt na jižní Moravě s řízenou degustací

Využijte degustační balíček penzionu Kaplanka a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na komfortní ubytování s výbornými snídaněmi, láveh dobrého vína a degus...

 2 noci  3 dny  snídaně

Cena od 1 495 Kč

Zobrazit detail

Zimní pobyt na Moravě na 3 noci

Vydejte se na jižní Moravu strávit pohodové chvíle v srdci královského města Znojma v penzionu Kaplanka. I v zimě je tu krásně!

 3 noci  4 dny  snídaně

Cena od 1 625 Kč

Zobrazit detail

Recenze hostů

Úžasné místo s krásným obytným dvorem se zahradní úpravou a výhledem. Stále usměvaví majitelé.

Hodnocení    -  Oldřich

poloha, vyhled, prilehla vinarna u hradeb

Hodnocení    -  Petr

Velká spokojenost.

Hodnocení    -  Radovi

I přes společné sociální zařízení spokojenost. Prostředí velmi příjemné, zahrádka moc pěkná, personál přátelský a ochotný.

Hodnocení    -  Anonym

Byl jsem tam ubytován již podruhé a pokaždé velmi spokojen, nádherné prostředí, příjemný personál a skvělé snídaně, mohu vřele doporučit.

Hodnocení    -  Pavel

Bylo nam tam velmi dobre. Karel a Boda

Hodnocení    -  Setunský Karel

Krásný apartmán s moc pěkným výhledem a vynikající a bohatá snídaně, tak krumpáčem pečivo jsem dlouho neměla. Dekuju

Hodnocení    -  Šťavová Lenka

Novinky

Předvánoční sleva

Vánoce klepou na dveře a my Vám přinášíme speciální předvánoční slevu 10 % na ubytování v termínu 15. - 16. 12. 2017 (včetně). Přijeďte se tento víkend podívat na vánoční Znojmo, bohatý adventní program je připraven ;) 

Zobrazit detail

Znojemský advent 2017

Jako každoročně nás čeká bohatý adventní program pro děti i dospělé, tak neváhejte a navštivte Znojmo v tento kouzelný čas.

Zobrazit detail

Zimní pobyty na Moravě!

V Penzionu Kaplanka jsme pro Vás připravili speciální zimní pobytové balíčky. I když ještě není zima, pobyty platí od dnes, 22.11.2017!

Zobrazit detail

Věděli jste, že...

Věděli jste, že v Penzionu Kaplanka si můžete zdarma uschovat vaše kola a využít tak naplno skvělých možností pro cyklisty, které Znojemsko nabízí. V okolí je totiž řada cyklostezek!

Zobrazit detail

Hrad Bítov

Kousek od Znojma, směrem k Vranovské přehradě se nachází nádherný hrad Bítov. Neváhejte a přidejte jej mezi své výletní cíle!

Zobrazit detail

Rotunda sv. Kateřiny

Rotunda sv. Kateřiny pochází z 11. století a její stěny zdobí monumentální nástěnné malby z dob Přemyslovců. Přijďte si prohlédnout příběh tohoto slavného českého panovického rodu na vlastní oči.

Zobrazit detail