PENZION UZAVŘEN DO 30.4.2024

Na prvním místě jsou u nás spokojení hosté, kteří odjíždí odpočinutí, spokojení a plní úsměvu.
Proto rok 2024 otevřeme 1.5.2024.
Připravujeme pro Vás nové, ale stále útulné pokoje a prostředí.

Nové rezervace příjímáme formou emailu info@kaplanka.cz.
K dispozici jsme na tel. čísle +420 775 552 212.

Děkujeme Všem hostům za přízeň a budeme se na vás těšit opět v novém roce 2024 !!  

NOVÁ RECEPCE NA KAPLANCE !!


Penzion Kaplanka nabízí pro své hosty řadu služeb, které jim dozajista zpříjemní pobyt. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem na naší nové recepci. Jsme tu jen pro vás a uděláme maximum, abychom Vám vyšli vstříc.  

PENZION KAPLANKA


Rodinný Penzion Kaplanka nabízí ubytování v samém srdci historického centra města Znojma, uprostřed křivolakých středověkých uliček s nejkrásnějším výhledem do údolí řeky Dyje. Penzion, který prošel nedávnou rekonstrukcí, je vybudovaný z domů pocházejících z poloviny 15. století dýchajících neopakovatelnou atmosférou. 

Penzion Kaplanka nabízí komfortní ubytování ve Znojmě v deseti dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji a třech apartmánech s celkovou ubytovací kapacitou 43 lůžek. Hosté penzionu mají k dispozici místnost pro uložení kol a parkoviště na nádvoří penzionu.

K relaxaci a odpočinku mohou hosté využít okrasnou zahradu s jezírkem, kde je mají i možnost se vykoupat, nebo posezení na nádvoří penzionu s možností grilování. K ochutnávce znojemských vín nebo k pořádání oslav, firemních večírků mohou hosté využít vinárnu umístěnou v kamenném středověkém sklepě pod nádvořím penzionu Kaplanka.

Našim hostům denně podáváme bohaté snídaně formou bufetu v kavárně penzionu a jsme přesvědčeni o tom, že budou znamenat ten správný začátek vašeho dne. Zajišťujeme na objednávku také přepravu na letiště i dopravu po okolí. Díky své jedinečné poloze v centru Znojma je Penzion Kaplanka vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou, romantického víkendu ve dvou nebo pracovní cesty.