Po velké a náročné rekonstukci se s Vámi můžeme konečně podělit o nové pokoje. 

Interiér jsme se snažili přestavět s veškerou pečlivostí a citem pro zachování "genia loci "

Těšíme se na každého z Vás ! 

PENZION KAPLANKA

Rodinný Penzion Kaplanka nabízí ubytování v samém srdci historického centra města Znojma, uprostřed křivolakých středověkých uliček s nejkrásnějším výhledem do údolí řeky Dyje. Penzion, který prošel nedávnou rekonstrukcí, je vybudovaný z domů pocházejících z poloviny 15. století dýchajících neopakovatelnou atmosférou. 

Penzion Kaplanka nabízí komfortní ubytování ve Znojmě v deseti dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji a třech apartmánech s celkovou ubytovací kapacitou 43 lůžek. Hosté penzionu mají k dispozici místnost pro uložení kol a parkoviště na nádvoří penzionu. Prosíme i hosty o respektování zákazu domácích zvířat.

K relaxaci a odpočinku mohou hosté využít okrasnou zahradu s jezírkem, kde je mají i možnost se vykoupat, nebo posezení na nádvoří penzionu s možností grilování. K ochutnávce znojemských vín nebo k pořádání oslav, firemních večírků mohou hosté využít vinárnu umístěnou v kamenném středověkém sklepě pod nádvořím penzionu Kaplanka.Našim hostům denně podáváme bohaté snídaně formou bufetu v kavárně penzionu a jsme přesvědčeni o tom, že budou znamenat ten správný začátek vašeho dne. Zajišťujeme na objednávku také přepravu na letiště i dopravu po okolí.